Wersja wysokokontrastowa
Muzeum Regionalne w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej
27.08.2019 •

Konkurs DEPTANIA WINOGRON oraz MISS WINNEGO GRONA 2019'

Jak co roku Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej podczas Święta Wina będzie przeprowadzało konkursy historyczne. Zachęcamy do wzęcia udziału, dobra zabawa i nagrody gwarantowane.

KONKURS – DEPTANIE WINOGRON oraz WYBORY MISS WINNEGO GRONA 2019'.  W konkursie mogÄ… wziąć udziaÅ‚ tylko mężatki. Aby wziąć udziaÅ‚ w Konkursie należy zgÅ‚osić swój udziaÅ‚ do dnia 9 wrzeÅ›nia 2019 r. w Muzeum Regionalnym w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej osobiÅ›cie lub telefonicznie: tel. 71 3960911, 71 3960915; osoby odpowiedzialne – Renata Mazur, MaÅ‚gorzata Bogucka. UdziaÅ‚ weźmie tylko pięć PaÅ„, które zgÅ‚oszÄ… swój udziaÅ‚ jako pierwsze. Konkurs bÄ™dzie przeprowadzony na scenie 15 wrzeÅ›nia 2019 r. o godz. 15.15. Zadaniem konkursowym bÄ™dzie wydeptanie jak najwiÄ™kszej iloÅ›ci soku z kiÅ›ci winogron (wszystkie deptać bÄ™dzie takÄ… samÄ… ilość winogron tego samego gatunku, w tym samym czasie). Każda Pani ubrana bÄ™dzie w specjalnie do tego celu przygotowany kostium. NAGRODA ZA WYDEPTANIE NAJWIĘCEJ SOKU – 300 zÅ‚. SpoÅ›ród uczestniczek DEPTANIA wybrana zostanie MISS WINNEGO GRONA 2019”, która w nagrodÄ™ dostanie kosz podarunkowy. Komisja dokonujÄ…ca wyboru Miss obserwować bÄ™dzie kandydatki podczas deptania i oceniać: wdziÄ™k, urok osobisty, ruch, ogólny wyraz estetyczny. Na wybór Miss nie bÄ™dzie miaÅ‚ wpÅ‚ywu wynik Konkursu "Deptanie Wina". Wyniki ogÅ‚oszone bÄ™dÄ… zaraz po Konkursie.
  • Zadaj pytanie
  • E-kartki