Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 21.03.2023
Zapisy na Noc z Andersenem 2023 ruszyły! Zapraszamy chętne dzieci do udziału w tegorocznej akcji Na tydzień z Andersenem przygotowaliśmy różne atrakcje( o konkursie już pisaliśmy wcześniej) śledźcie naszego Facebooka po więcej informacji. Zapisy są tylko osobiście w Dziale Dziecięcym w godzinach pracy biblioteki. Regulamin ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.03.2023
Od 10.00 do 17.00 na dziedzińcu muzeum trwać będzie jarmark rękodzielniczy-pisanki, stroiki, zajączki, kogutki, baranki, etc, etc., robione różnymi metodami. Każdy znajdzie coś dla siebie. O 14.00 w holu muzeum odbędzie uroczyste rozdanie nagród i dyplomów za uczestnictwo w konkursie na najpiękniejszą pisankę. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 07.03.2023
Poznajmy kilka wspaniałych kobiet. Zapraszamy na DZIEDZINIEC MUZEALNY do obejrzenia wystawy NOBLISTKI ŚWIATA .  Przedstawiamy słynne kobiety z całego świata które zdobyły Nagrode Nobla w różnych dziedzinach. Wyróżnienie przyznawane od początku XX wieku za wybitne zasługi dla ludzkości: naukowe, literackie lub w ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 07.02.2023
Wystawa jest wynikiem kilkuletniej pracy naszego kolegi i dyrektora ś. p. Grzegorza Borowskiego. Opracowując katalog zabytków korzystał z wielu źródeł, ale najcenniejsze wydają się być jego własne spostrzeżenia, opisy obiektów architektonicznych oraz zdjęcia. Dociekliwa praca Grzegorza wynikała z ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010