Wersja wysokokontrastowa
Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej
04.05.2017 •

DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej "Ostoja" serdecznie zapraszają na wystawę, prezentowaną na dziedzińcu muzeum.

Temat wystawy zrodził się w ubiegłym roku. Śledząc nowinki internetowe o tematyce wystroju i aranżacji wnętrz natknęliśmy się na dekoracje domu i ogrodu wykonane z betonu, który przeżywa od kilku lat swój renesans. Wyzwania podjęły się trzy pracownie Warsztatu Terapii Zajęciowej, pracownia techniczna, arteterapii i rękodzieła oraz ogrodniczo - porządkowa. Wykonane przez nas dekoracje będziecie Państwo mogli obejrzeć w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej w dniach 5-19 maja 2017 r. Nasza wystawa została przygotowana z okazji obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który co roku obchodzimy 5 maja.
Redakcja WTZ

• Zadaj pytanie