Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 13.09.2017
Podczas Święta Wina w Mieście Skarbów Muzeum przeprowadziło cztery konkursy dla dzieci, dorosłych, rodzin i grup przyjaciół. Przedstawiamy wyniki i zwycięsców konkursów:   KONKURS NA STRÓJ  HISTORYCZNY; kategoria dziecięcej - Viola Borowska i Szymon Szachniewicz; kategoria dorosłych, damskiej - Anna ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.09.2017
Zapraszamy do zwiedzania ekspozycji w Skarbcu. Zabytki prezentowane na wystawie pochodzą ze zbiorów muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej. Najstarszym eksponatem jest moneta rzymska z I w., Najmłodszym – floret z poł. XX w. Większość przedmiotów z ekspozycji została przekazana do muzeum przez wojewódzki ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 23.08.2017
Serdecznie zapraszamy do Muzeum. W ramach Święta Wina w Mieście Skarbów, spotkanie autorskie Marii Jolanty Szkwarek.         czytaj dalej »
Data utworzenia: 17.08.2017
Raz jeszcze zachęcamy i zapraszamy serdecznie jak co roku do wzięcia udziału w konkursach podczas Święta Wina w Mieście Skarbów. Przeprowadzone przez Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej 1. Konkurs na DEPTANIE WINOGRON w tym wybrana zostanie również MISS WINNEGO GRONA 2017. 2. Konkurs na STRÓJ HISTORYCZNY. - kategorie: KOBIECA, ...czytaj dalej »

Załączniki

«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010